Filtr powietrza  ECC 085001
Filtr powietrza ECC085001
ECC 085001
Zastosowanie w maszynach:
Średnica wylotu 63.5 mm (2.50 inch)
Maksymalna średnica korpusu 215.9 mm (8.50 inch)
Długość korpusu 101.6 mm (4.00 inch)
Std. test skuteczności ISO 5011
Przepływ znamionowy – zakres nis. 3.2 m³/min (113 cfm)
Przepływ znamionowy – zakres śr. 4.1 m³/min (145 cfm)
Przepływ znamionowy – zakres wys. 4.8 m³/min (170 cfm)
Ograniczenie – zakres nis. 102 mm H2O (4.02 inch H2O)
Ograniczenie – zakres śr. 152 mm H2O (5.98 inch H2O)
Ograniczenie – zakres wys. 203 mm H2O (7.99 inch H2O)